Pracownik Kontroli Jakości - 2 ZMIANY - ŁÓDŹ

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

ŁÓDŹ, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Miejsce pracy:

Zadania / obowiązki:

  • kontrola jakościowa produktów - weryfikacja wzrokowa gotowego produktu
  • przygotowywanie raportów
  • ścisła współpraca z pracownikami produkcyjnymi
  • zgłaszanie problemów związanych z jakością produktów
  • przygotowywanie, montaż oraz naprawa produktów zgodnie z wymogami jakości

Oczekiwania:

  • doświadczenie w kontroli jakości
  • zdolności manualne
  • spostrzegawczość, umiejętność pracy w skupieniu
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • pracę od poniedziałku do piątku, weekendy wolne
  • atrakcyjny system premiowy
  • wdrożenie do powierzonych obowiązków
  • program dofinansowania do wakacji, karty sportowej
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez liczne szkolenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.