Pracownik kompletacji zamówień/ Picker

FUTURE PICKING

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie obsługi magazynowej. W związku z dynamicznym rozwojem i potrzebą poszerzenia kadry pracowniczej poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Wymagania

Do zadań osoby na stanowisku Pracownik kompletacji zamówień/ Picker należeć będzie m.in.:

• Kompletacja zamówień zgodnie z listą asortymentową

• Przygotowywanie towaru do wysyłki

• Praca ze skanerem

• Zabezpieczanie przygotowanych zamówień

• Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Od kandydatów oczekujemy:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej

• Doświadczenia w pracy na skanerze

• Poczucia odpowiedzialności, motywacji do pracy

• Punktualności, dokładności, rzetelności

• Gotowości do pracy w godzinach nocnych

• Książeczki sanepidu

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjny i jasny dla pracownika system premiujący wydajność pracy

• Wynagrodzenie zawsze na czas

• Szkolenie stanowiskowe i stałą opiekę koordynatora

• Prace w systemie 1 zmianowym w godzinach nocnych

• Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i awansu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. Ustaw z 1997 r. nr 133, poz. 883).”

Prezentacja firmy

Jesteśmy Firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie obsługi magazyno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 850PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Akord
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż