Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2018.

Pracownik inwentaryzacji- praca dorywcza

Starogard Gdański, pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Lokalizacja : Galeria Kociewie
Zadania:

  • skanowanie i liczenie towaru (odzież),
  • inne prace zlecone przez koordynatora.

Wymagamy:

  • chęci do pracy,
  • dyspozycyjności 29 listopada od 7:00 do 12:00,

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,
  • stawkę 18 zł brutto/h,
  • możliwość dalszej współpracy w innych rekrutacjach.

Poleć naszą ofertę znajomym, poszukujemy 10 osób!

Numer referencyjny: SGPI/11/2017/GDA

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób.
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne