Pracownik Hotelu- Berlin

Matchmaker Sp. z o.o.

Berlin, Niemcy, zagranica

Matchmaker sp. z o.o. jest nowoczesną agencją pośrednictwa pracy, która oferuje kompleksowe wsparcie dla osób poszukujących pracy w Europie. Dzięki obszernej sieci połączeń i kontaktów biznesowych możemy zaproponować wiele atrakcyjnych ofert pracy w różnych krajach, przede wszystkim w Niemczech i Austrii.

Jesteśmy wpisani przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 29245.

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy Pracownika Hotelu

OSTATNIE WOLNE MIEJSCE!

Klient prowadzi Hotel**** pod samym Berlinem.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od zaraz (termin wyjazdu do ustalenia)
Zakończenie projektu: długoterminowe zatrudnienie
Miejsce: 14513 Teltow, pod Berlinem, Niemcy

Obowiązki:
- obsługa gości w Hotelu i restauracji
- serwowanie posiłków i napojów

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego A2
- nienaganny wygląd
- wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie- 2500 euro brutto/mies
- możliwość zakwaterowania- w pełni wyposażone wraz z WIFI
- umowę z niemieckim pracodawcą
- 3 zmianowy system pracy
- zapewnione wyżywienie
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numer 664 150 382

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.