Pracownik hali

Miejsce pracy: Wrocław

Grupa AKCJA JOB

ALBEDO HR - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 13443 dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK HALI W MARKECIE BUDOWLANYM

Miejsce pracy: Wrocław - Korona, Magnolia, Graniczna, Bielany Wrocławskie)

Zadania:

  • Pomoc w rozpoznaniu przyjmowanych towarów;
  • Ręczne prace transportowe;
  • Wywożenie/przywożenie towaru i wykładanie go na półkach;
  • Utrzymanie porządku po wykonanych czynnościach (uprzątniecie palet, folii, kartonów).

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie zawodowe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie w największej sieci sklepów budowlanych
  • Stawka 17,00zł - 19,00 zł brutto/h
  • Elastyczny grafik
  • Przyjazna atmosfera
  • Możliwość rozwoju
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.