Conkret Sp. j.

Firma CONKRET Z.R. Trejderowscy Sp. jawna

poszukuje pracowników na stanowiska:

PRACOWNIK GOSPODARCZY

Od: Conkret Sp. j.
Miejsce pracy: Wielkie Rychnowo

Zakres obowiązków:

  • Utrzymania porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach zakładu i wokół budynku,
  • Pielęgnacji trawników, rabat kwiatowych, drzew i krzewów
  • Odśnieżania oraz dbania o właściwy stan nawierzchni ciągów komunikacyjnych i parkingów,
  • Wykonywania nieskomplikowanych napraw niewymagających kwalifikowanych umiejętności,
  • Utrzymania podstawowego sprzętu gospodarczego w należytym stanie technicznym,
  • Czyszczenie separatorów, kratek kanalizacji deszczowej, czyszczenie rowów melioracyjnych

Wymagania:

  • chęć do pracy
  • umiejętności wykonania drobnych napraw (tzw. złota rączka),
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • samodzielność i energia w działaniu,
  • dyspozycyjność, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w godz. 7.00 - 15.00 lub 8.00 - 16.00
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pakiet świadczeń zdrowotnych
  • pakiet świadczeń sportowych