PRACOWNIK GOSPODARCZY, zapraszamy osoby z orzeczeniem

Probet Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry, śląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Firma Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku pracownika gospodarczego.

Miejsce pracy: Zabrze, ul. Handlowa

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15,
  • wynagrodzenie 4242 zł brutto.

Zakres obowiązków:

  • Wewnątrz: utrzymanie czystości,
  • zewnątrz: koszenie trawy.

Oczekujemy:

  • sumienność,
  • dyspozycyjność,
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Kontakt pod numerem: 571-305-640

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.