Pracownik Gospodarczy-teren zewnętrzny w Gorzowie

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

DUSSMANN SERVICE POLSKA Sp. z o. o. zatrudni:

PRACOWNIKÓW UTRZYMANIA CZYSTOŚCI w Gorzowie Wielkopolskim

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny

Oferta pracy przeznaczona jest również dla osób niepełnosprawnych

Oferujemy:

- Uczciwe i terminowe wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę po okresie próbnym (4300zł brutto)

Dodatkowo osobom niepełnosprawnym gwarantujemy:

Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków

- Miesięczny, stały dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN

Obowiązki:

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach; 6-14

Utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym dużej hurtowni spożywczej. Praca również przy użyciu maszyn jeżdżących.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy proszone są o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ lub tel.: 539 397 739. Prosimy o nie wysyłanie sms-ów.

Wymagania

gotowość do podjęcia pracy na stałe

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna