Pracownik Gastronomii (Obsługa Bufetu / Pomoc Kuchenna) - Kołbaskowo

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Kołbaskowo, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu osobę na stanowisko:

PRACOWNIK GASTRONOMII – Obsługa Bufetu / Pomoc Kuchenna
Miejsce Pracy: Kołbaskowo

Kontakt telefoniczny: 505 615 493
Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
• Dobra, stabilna praca – TERMINOWE WYPŁATY!
• Umowa o pracę lub umowa
• Praca: poniedziałek – piątek (na 1 zmianę)
• Darmowy posiłek
• Dodatki, benefity, pakiety medyczne
• Wsparcie Zespołu i przełożonego

Oczekujemy:
• Chęci do podjęcia pracy na stałe,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zadania:
• Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług.
• Pomoc na kuchni, przygotowywanie kanapek, obsługa bufetu.

Wymagania

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia, karta sportowa, polisa lekowa
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia