Opis stanowiska pracy

  • gruntowne czyszczenie budynków po zakończeniu prac remontowych
  • czyszczenie szklanych fasad/ okien
  • sprzątanie budynków np. szkoły, gabinety lekarskie
  • czyszczenie maszyn produkcyjnych
  • montaż/demontaż maszyn produkcyjnych

Oferujemy:

  • wynagrodzenie wg stawki 9,23 Euro/godz. brutto,
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę,
  • umowa o pracę z Niemieckim pracodawcą zgodnie z przepisami niemieckimi.

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się,
  • wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna.
  • gotowość do pracy w godzinach nocnych

Mile widziane / Preferowane:

  • posiadanie samochodu osobowego,
  • gotowość do pracy w nadgodzinach,

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości