time2work sp. z o.o

Pracownik fizyczny

Od: time2work sp. z o.o

Miejsce pracy: Elbląg

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Inne, Praca Praca fizyczna

Opis pracy:

Podejmij się pracy dla producenta mebli na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oferującego meble między innymi do salonu, sypialni, biura i łazienek. Tworzone meble charakteryzują się wysoką jakością i bogatym wzornictwem. Wieloletnia obecność na rynku firmy świadczy o jej pozycji i jakości wytwarzanych produktów. Załoga firmy liczy blisko 250 osób.

Twoim obowiązkiem będzie między innymi:

  • montaż mebli,
  • okuwanie elementów mebli,
  • odbieranie części mebli z obrabiarek,
  • pakowanie gotowych elementów,
  • przygotowanie gotowego produktu do transportu.

Grafik:

  • godziny pracy od 06:00 – 15:00,
  • możliwe dorobienie w przypadku rozładunku towaru w godzinach 20:00-21:00, 23:00-24:00,
  • praca 6 dni w tygodniu.
Oferujemy:

Umowę zlecenie z zupełnym brakiem okresu testowego. Pracodawca gwarantuje również darmowe ubranie robocze.

Stawka:

  • 15,43 zł/h brutto (11,54 zł/h netto),
  • możliwość zarobienia do 2308,00 zł netto miesięcznie.

Podejmując z nami pracę zyskujesz:

  • stałą opiekę rekruterów i logistyków,
  • dofinansowanie do zakwaterowania,
  • możliwość zdobycia stałego zatrudnienia,
  • negocjację stawki ze Zleceniodawcą w Twoim imieniu,
  • brak jakichkolwiek opłat w trakcie procesu rekrutacji.

Wymagania:

  • chęć do pracy,
  • gotowość do pracy fizycznej,
  • nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia,
  • umiejętność pracy w zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.