Pracownik fizyczny ( umowa o pracę )

TIME WORK Sp. z o.o. Sp. k.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli:
- szukasz stabilnego zatrudnienia,
- zależy Ci na zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę,
- szukasz pracy z wolnymi weekendami,
- chcesz się szkolić ( oferujemy bezpłatne kursy )

to koniecznie wyślij nam swoje dokumenty aplikacyjne.
Podczas rozmowy telefonicznej odpowiemy na wszystkie pytania.

Informujemy, że oferujemy również zatrudnienie dla uczniów na okres wakacyjny.

Miejsce pracy: Bydgoszcz/ Bydgoski Park Technologiczno - Przemysłowy
System pracy: III zmiany
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Dla najlepszych pracowników organizujemy kursy na operatora wózka widłowego i operatora suwnic - bezpłatne.
Stawka na okres próbny - 14,00 zł/h brutto + dodatki.
Wyżej wymienione warunki finansowe obowiązują tylko podczas okresu próbnego - max 3 miesiące, po objęciu samodzielnego stanowiska wynagrodzenie zasadnicze zwiększa się.

Informujemy, że w przypadku nadgodzin w sobotę płacimy 28,00 zł brutto/h.

Zakres zadań:
- realizowanie planów produkcyjnych zgodnie z panującymi standardami,
- dbanie o jakość wyrobów,
- dbanie o utrzymanie czystości i porządku w obszarze roboczym,
- rprace fizyczne,
- wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania

Wymagamy:
- braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na produkcji,
- gotowości do zatrudnienia na III zmiany,
- chęci do pracy, zaangażowanie, motywacja

Prezentacja firmy

TIME WORK zapewnia płynność w zatrudnieniu i profesjonalną obsług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji