Pracownik fizyczny do zbijania palet z autem - od zaraz

Work Service Express

Marsylia - okolice, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Marsylia - okolice »

Zadania:
• Praca przy zbijaniu palet na hali produkcyjnej
• Obsługa gwoździarki I innych narzędzi niezbędnych do pracy

WYMAGANIA:

• Doświadczenie w pracy
fizycznej potwierdzone świadectwami pracy
• Obsługa narzędzi i elektronarzędzi
• Gotowość do podjęcia się pracy fizycznej
• Gotowość do wyjazdu do Francji na kilka miesięcy
• Gotowość do wyjazdu do pracy za granicę od zaraz

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie na poziomie ok 1500 euro netto (stawka godzinowa na umowie
• Zakwaterowanie zapewnionie przez pracodawcę
• Wsparcie polskiego koordynatora na miejscu

+ prawo do płatnego urlopu lub wypłaty ekwiwalentu za niewykorzystany urlop pod koniec kontraktu , ekwiwalent za urlop za 1 pełny miesiąc to ok 160 euro/ miesiąc