Pracownik fizyczny do wiercenia studni - umowa o pracę, tygodniówki

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakład studniarski działająca na rynku od 1945 roku zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik do wiercenia studni  z prawem jazdy kat. C

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

·         Prace przy wierceniu studni,

·         Roboty instalacyjne dla ujęć wody pitnej,

·         Obsługa próbnych pompowań, instalacja pomp głębinowych, instalacja armatury wodociągowej,

·         Obsługa maszyn.

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16,

·         Nadgodziny,

·         Tygodniówki.

Wymagania

Wymagania:

·         Chęć do pracy,

·         Doświadczenie przy pracy na takim lub podobnym stanowisku- możliwość przyjęcia co pracy słabszych i doszkolenie ich,

·         Prawo jazdy kat. C.

Masz inne uprawnienia?  Będą one dodatkowym atutem.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres E-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „STUDNIE” – oddzwonię!W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres E-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „STUDNIE” – oddzwonię!

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
tygodniówki, nadgodziny
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy