Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/11/2017.

Pracownik fizyczny do budowy i renowacji kontenerów mieszkalnych

Köln, zagranica

LeasingTeam Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0013732
Rodzaj pracy: Praca za granicą

Zakres obowiązków:

  • prace monterskie przy budowie kontenerów mieszkalnych
  • prace porządkowo-konserwacyjne przy kontenerach mieszkalnych, które są do firmy zwracane po okresie leasingu

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu i podjęcia pracy od zaraz
  • doświadczenie w branży budowlanej, mile widziany tzw. "Allrounder - złota rączka"
  • gotowość do różnego rodzaju prac fizycznych, także przy sprzątaniu
  • mile widziane: komunikatywny niemiecki

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie transgranicznego delegowania
  • praca na pełny etat
  • stawka godzinowa: 10,30 euro brutto
  • płatne urlopy (27 rocznie) oraz dni świąteczne przypadające w dni robocze
  • dopłata do kwatery

CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje... projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo