Pracownik fizyczny/budowlany do cięcia betonu

Mama Bygg AS

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Firma Mama Bygg AS to prężnie rozwijająca się firma na rynku norweskim. Zajmujemy się cięciem betonu metodą diamentową, wierceniem rdzeniowym, cięciem skał. Swoją pracę wykonujemy z pasją i takich też pracowników szukamy, pracowników, którzy nie tylko będą cieszyć się ze strony finansowej, ale także będą czerpali satysfakcję z wykonywanych zleceń i nowych wyzwań. Wiecei informacji o firmie na stronie www.mamabygg.no lub na fb

Witam, poszukujemy doświadczonych pracowników do pracy przy cięciu betonów techniką diamentową oraz wierceniu rdzeniowym, wyburzeniach.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży,
  • język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. b,
  • bardzo dobra kondycja fizyczna,
  • wysoka kultura osobista,
  • poważne podejście do pracy.

Oferujemy:

  • zapewniamy norweską umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności,
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy podnoszące kwalifikacje,
  • włącznie z nauką języka norweskiego).

Prezentacja firmy

Firma Mama Bygg AS to prężnie rozwijająca się firma na rynku norweskim. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne