Pracownik fizyczny (budowlany) - 14 zł/h netto

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Opis stanowiska pracy

Na co możesz liczyć?
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia - do wyboru
  • wynagrodzenie w wysokości 14 zł/h netto (ok. 20 zł/h brutto)
  • możliwość skorzystania z transportu pracowniczego oraz zakwaterowania
  • pracę od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 18:00 (możliwość przepracowania ok. 200 godzin w miesiącu)
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Czym będziesz się zajmować?

Do Twoich zadań będą należały prace ogólnobudowlane zlecone przez przełożonego (różne w zalezności od projektu).

Czego oczekujemu?

Nie wymagamy doświadczenia, Wystarczy dobra kondycja fizyczna oraz dyspozycyjność do pracy we wskazanych godzinach.

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Darmowy transport
  • Umowa Zlecenie
  • Międzynarodowa Firma

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie