Pracownik farmy Zwierzecej

Europeople Limited

Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osobe do pracy na farme zwierzeca w okolicy Newquay.Farma specjalizuje sie w hodowli bydla rzeznego, owiec.Kandydat bedzie odpowiedzialny za obsluge mixerow do karmienia zwierzat, ciagnikow i sprzetow rolniczych oraz za nadzor nad zwierzetami.Srednia liczba godzin na tydzien 55, zakwaterowanie na miejscu w karawnaie.
Mozliwosc rozpoczecia pracy koniec wrzesnia na czas nieokreslony.

Wymagania

Kandydat musi posidac doswiadczenie w pracy na gospodarstwie oraz poslugiwac sie jez ang w stopniu srednio zaawansowanym

Prezentacja firmy

Jestesmy agencja zajmujaca sie rekrutacja Polakow w Wielkiej Brytanii o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
40PLN - 45PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo