Pracownik ewidencji magazynowej- 1 zmiana! - Zgierz

Agencja Zatrudnienia KS Service

Zgierz, łódzkie

Miejsce pracy: Zgierz

Międzynarodowa firma logistyczna szuka do swojego zespołu Specjalisty ds. ewidencji magazynowej.

Zakres obowiązków na stanowisku:

 ☐ przygotowanie i kontrola dokumentacji

 ☐ raportowanie, współpraca z innymi działami w firmie

 ☐ przyjmowanie i kontrola dostaw

Oferujemy:

 ✔ umowę o pracę od pierwszego dnia pracy

 ✔ pracę na 1 zmianę

 ✔ wynagrodzenie od 4200zł brutto, w zależności od Twojego doświadczenia

 ✔ pracę w międzynarodowej, nowoczesnej firmie logistycznej

Kogo szukamy?

 ☐ osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku minimum pół roku

 ☐ znajomości programu SAP

Kontakt: 506 561 604

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.