Pracownik działy sprzedaży telefonicznej

Klub Miłośników Książki

Tychy, 43-100, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca polega na oferowaniu publikacji książkowych w formie sprzedaży telefonicznej i utrzymywaniu stałego telefonicznego kontaktu z klientami.
• Pełnoetatowe zatrudnienie w systemie jednozmianowym (Pn – Pt 8:00 – 16:00)
• Wysokie wynagrodzenie (minimalne wynagrodzenie 3010 zł brutto) plus atrakcyjny system premiowania (docelowo umowa na czas nieokreślony)
• Nagrody frekwencyjne, miesięczne, kwartalne
• Gwarancja wieloletniego stabilnego zatrudnienia
• Wsparcie sprzedażowe (własna baza stałych klientów)
• Rodzinną atmosferę
• Rozbudowana opieka medyczna (ubezpieczenie dodatkowe)

Prezentacja firmy
Jesteśmy stabilną firmą z wieloletnią tradycją, świadczącą usługi z zakresu telefonicznej sprzedaży książek. Od przyszłego pracownika oczekujemy przede wszystkim odpowiedzialności, wytrwałości i optymistycznego nastawienia do życia. Jeśli szukasz legalnej, uczciwej, stałej pracy oferującej godziwe wynagrodzenie to trafiłeś na właściwego partnera. Jako pracownik naszej firmy zostaniesz zatrudniony na umowę o pracę z gwarantowanym wynagrodzeniem. Umowa obejmuje pełne ubezpieczenie społeczne.

Wymagania

Wymagania
• Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Dobra dykcja i miły głos
• Doświadczenie w aktywnej sprzedaży pośredniej lub bezpośredniej

Jesteśmy stabilną firmą z wieloletnią tradycją, świadczącą usługi z zakr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 010PLN - 3 010PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Nagrody frekwencyjne, miesięczne, kwartalne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management