Opis stanowiska pracy

- Zakup materiałów niezbędnych do realizacji zadań firmy
- Wyszukiwanie alternatywnych dostawców w celu zapewnienia ciągłości dostaw
- Prowadzenie efektywnej gospodarki zakupowej firmy, mającej na celu minimalizację
kosztów zakupu
- Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami
- Wsparcie administracyjne Działu Zakupów

Wymagania

- Wykształcenie wyższe
- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Znajomość pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość Excela
- Doświadczenie na podobnym stanowisku min.1 rok
- Umiejętności interpersonalne

Prezentacja firmy

Firma EPP została założona w Polsce w 2005 roku jako oddział włoskiej gr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie