Pracownik działu zakupów / sprzedaży

GEM Technology Sp. z o. o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

• budowanie odpowiedniego wizerunku firmy podczas kontaktu z klientami
• negocjacje cen z dostawcami
• wystawianie faktur i bieżąca obsługa administracyjna hurtowni
• pozyskiwanie klientów
• czuwanie nad prawidłowym procesem realizacji zamówień
• nadzór nad bazą dostawców, umów, zleceń, zamówień – w zakresie bieżących działań;
• współpraca z obsługiwanymi budowami w zakresie zaopatrzenia w materiały budowlane

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie
• doświadczenie w sprzedaży produktów z branży budowlanej
• nastawienie na osiąganie mierzalnych celów sprzedażowych
• znajomość i efektywne wykorzystywanie technik negocjacyjnych
• komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, doskonała organizacja pracy, fachowość, systematyczność oraz umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu, odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność;
• prawo jazdy kat. B
• mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
• pracę w międzynarodowym środowisku
• perspektywę doskonalenia i rozwoju kompetencji zawodowych
• umowę o pracę – po umowie na okres próbny lub inną formę zatrudnienia – do uzgodnienia

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).”

Prezentacja firmy

Firma Gem Technology Sp. z o.o. oferuje profesjonalną obsługę i realiza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa