Pracownik działu wsparcia montażu

During Polska Sp. z o. o.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma During Polskiej Sp.z oo - agencja pracy tymczasowej oraz osobistej, wpisana do Krajowego Rejestru Pracy Zatrudnienia pod numerem 15357 dla jednego z klientów wolnych stanowisk na stanowisko:

Pracownik wsparcia działu montażu

Miejsce pracy: ZABRZE (Grzybowice)

Zakres obowiązków:

- dostarczanie komponentów na linię produkcyjną

- kontrola stanów ilościowych na linii przed montażem

- dbałość o ciągłość procesu produkcji

Oferujemy:

- stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę tymczasową

- pracę od poniedziałku do piątku

- wynagrodzenie 3010 zł brutto +dodatki z tytułu umowy o pracę

- możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Wymagania

Oczekujemy:

- chęci do podjęcia długofalowej współpracy

- zaangażowanie w pracy

- dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji