Pracownik działu utrzymania ruchu

Gi Group Sp. z o.o.

Oświęcim, małopolskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Oświęcim

Zadania:

- przegląd maszyn,
- nadzór nad maszynami i urządzeniami,
- korekty ustawień
- usuwanie ewentualnych awarii i problemów produkcyjnych związanych ze stanem technicznym

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne elektroniczne),
- mile widziane odbyte kursy zawodowe z zakresu elektryki i elektroniki,
- doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale utrzymania ruchu (mile widziane)

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (3 miesiące przez agencję, później - przejście pod Firmę),
- stawka podstawowa (do negocjacji) + premie i pakiet socjalny,
- kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje,
- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
- pracę w stabilnej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.