Pracownik działu utrzymania ruchu / Technik utrzymania ruchu

Orienta Polska Sp. z o.o.

Kalisz, wielkopolskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kalisz

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Dojutrów, k. Kalisza

Zakres obowiązków:
- Przeprowadzanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń, ocena stanu technicznego
- Naprawa i konserwacja maszyn peryferyjnych
- Wdrożenie narzędzi do procesu produkcyjnego
- Kontrola i obsługa wtryskarki, ustawianie i przezbrajanie wtryskarki

Wymagania:
- Wykształcenie średnie techniczne
- 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Uprawnienia SEP G1
- Uprawnienia na obsługę suwnic
- Mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
- Gotowość do pracy 3-zmianowej

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia zawodowego
- Możliwość wyjazdu na szkolenie do Niemiec

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.