Pracownik Działu Utrzymania Ruchu - 8:00 - 16:00

Agencja Zatrudnienia KS Service

Kutno, łódzkie

Miejsce pracy: Kutno

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Zakres obowiązków:
  • utrzymywanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń linii produkcyjnej
  • wykonywanie bieżących przeglądów, napraw i konserwacji maszyn
  • nadzór nad uruchamianiem nowo zakupionych maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • jednozmianowy system pracy 8:00-16:00
  • atrakcyjne wynagrodzenie, które możesz z nami ustalić podczas spotkania
  • premie roczne, dodatki wakacyjne i wiele więcej!

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie techniczne
  • rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnienia elektryczne gr. 1

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy