Pracownik działu technicznego

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

53-111 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Synergy to zespół ludzi z pasją, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Działu Technicznego

Miejsce pracy: Wrocław - Psie Pole

Na poszukiwanym stanowisku oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta na umowę o pracę
- wynagrodzenie uzależnione od wiedzy kandydata
- premie miesięczne, premię roczną
- dofinansowanie do karty sportowo/rekreacyjnej
- możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej Medicover
- dofinansowanie do ubezpieczenie grupowego na życie
- dofinansowanie do automatów vendingowych ( gorące i zimne napoje, przekąski)
- dofinansowanie do „wakacji pod gruszą” po przepracowanym roku.
- stabilną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży

Zakres obowiązków:

- przezbrajanie maszyn; form wtryskowych
- ustawienie parametrów
- naprawa i konserwacja maszyn
- modernizacja i udoskonalanie maszyn
- czuwanie nad zachowaniem ciągłości produkcji

Wymagania

Zapraszamy do aplikowania kandydatów którzy:

- są dokładni i odpowiedzialni
- mają podstawową znajomość maszyn
- ukończyli szkołę zawodową/ technikum/studia o profilu związanym z mechaniką; budową maszyn
- mile widziane są osoby posiadające doświadczenie na stanowisku pracownika działu technicznego

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji