Pracownik działu technicznego: projektowanie, montaż, wdrożenie i rozwój urządzeń systemu TopShow3D

Top Coop

Wrocław, 53-608, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nowoczesna, innowacyjna firma TOP COOP będąca liderem światowego rynku w zakresie rozwiązań do tworzenia prezentacji Virtual Reality/3D/360st., producent systemu TopShow3D® poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik działu technicznego: projektowanie, montaż, wdrożenie i rozwój
urządzeń systemu TopShow3D

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Robotnicza 46c

Oferujemy:
-rozwój zawodowy w innowacyjnej firmie działającej w środowisku międzynarodowym,
-możliwość wdrażania własnych pomysłów,
-możliwość stałego zatrudnienia,
-możliwość wysokich zarobków, wynagrodzenie - adekwatnie do osiąganych wyników,

Oczekujemy:
- umiejętności projektowania i montażu mechatronicznego,
- wykształcenie techniczne średnie lub wyższe,
- dodatkowym atutem będzie znajomość jęzka angielskiego lub niemieckiego,

Więcej informacji o firmie: www.topshow3d.net