Pracownik działu sprzedaży

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukujemy pracowników do:

Działu Sprzedaży w sklepie z meblami na Franowie w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań - Franowo

Obowiązki na stanowisku pracy:
• przyjazna i profesjonalna obsługa Klientów ,
• doradztwo w zakresie zakupu mebli oraz akcesoriów wyposażania wnętrz,
• dbanie o prezentację asortymentu i porządek na dziale

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową – ½ etatu – z możliwością pracy w większym wymiarze godzin,
• Pracę w systemie zmianowym, zgodnie z ustalonym grafikiem,
• Wynagrodzenie 20 zł brutto/h.
• Obiad za 5 zł
• Przyjazną atmosferę pracy

Wymagamy:
• Zdolności interpersonalnych – łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów,
• Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem,
• Dyspozycyjności do pracy w dni robocze oraz w weekendy,
• Pozytywnego nastawienia do świata i ludzi.

Szukamy pracowników, którym zależy na dłuższej współpracy.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.