Pracownik działu sprzedaży i logistyki

exlabesa extrusion opole sp. z o.o.

Tułowice, k., Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

exlabesa extrusion opole sp. z o.o. zajmuje się tłoczeniem profili aluminiowych, które mają zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu m. in transport, budownictwo czy motoryzacja. Dzięki zaangażowaniu, profesjonalizmowi i odpowiedzialności ludzi, którzy tworzą nasz zespół oraz zaufaniu klientów exlabesa jest jedną z najbardziej konkurencyjnych firm w branży aluminiowej na świecie.

Chcesz dołączyć do tego zespołu i razem z nami tworzyć naszą markę?

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego
  • mile widziane osoby z doświadczeniem jak i chętne do nauczenia się wszystkiego od podstaw
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MsOffice
  • skrupulatność, dokładność, zaangażowanie

Powierzymy Ci zadania z zakresu:

  • kontakt z działem handlowym
  • kontakt z klientem
  • przyjmowanie zamówień i wprowadzanie do bazy danych
  • wydawanie dokumentów przewoźnikom
  • współpraca z działem produkcji
  • obsługa maszyn i urządzeń biurowych

W zamian za to oferujemy Ci:

  • praca w międzynarodowym środowisku pracy i współpracę z naszymi zagranicznymi spółkami
  • możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników
  • niezbędne narzędzia pracy
  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze

Prezentacja firmy

exlabesa extrusion opole sp. z o.o. zajmuje się tłoczeniem profili alumi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi