Pracownik działu sprzedaży ds. weryfikacji bazy danych

Katowice, śląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferta:

  • Praca w godzinach 9:00-15:00 w ramach umowy-zlecenia (5 dni w tygodniu)
  • Przewidywany czas projektu to około 1-2 miesiące (z możliwością nawiązania długofalowej współpracy z osobami, które wykażą się zaangażowaniem)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia (zapewniamy pełne przeszkolenie)
  • Stawka 20 PLN brutto/h, od drugiego miesiąca stawka 22,00 PLN brutto/h

Wymagania:

  • Otwartość i komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Mapowanie osób decyzyjnych w firmach z bazy danych
  • Kontakt z odpowiednimi osobami i weryfikacja zainteresowania skorzystaniem z usług oferowanych przez firmę
  • Pozyskanie zgody na przesłanie oferty handlowej
  • Wprowadzenie zebranych informacji do bazy firmy

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management