Pracownik Działu Rezerwacji

Śląska Prohibicja

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Restauracja Śląska Prohibicja poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik Działu Rezerwacji

ZADANIA:

- kontakt telefoniczny i mailowy z klientami restauracji
- przyjmowanie telefonicznych rezerwacji
- rezerwacja stolików w restauracji
- odbieranie maili z rezerwacjami
-współpraca z Managerem restauracji
- współpraca z pozostałymi Działami restauracji

OFERUJEMY:
- elastyczne zatrudnienie;
- możliwość rozwoju w ramach spółki oraz podmiotów z nią powiązanych;
- niezbędne narzędzia pracy;
- atrakcyjne premie uznaniowe;
- praca w młodym, ambitnym zespole pełna wyzwań.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 290 - pokaż numer telefonu - 7 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 1997, Nr 133, poz. 883)"

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

WYMAGANIA:
- dyspozycyjność co najmniej 5 dni w tygodniu, w tym piątek, sobota, niedziela, w godzinach pracy restauracji
- znajomość obsługi komputera
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- skrupulatność, dbałość o szczegóły, samodzielność, terminowość, zaangażowanie
- umiejętność pracy w zespole
- bardzo dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Śląska Prohibicja to restauracja istniejąca na śląskim rynku gastronomic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Obsługa klienta