Pracownik działu relacje/kasa na Starołęce

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

lokalizacja: Poznań Starołęka

Obowiązki:
- obsługa terminala płatniczego wraz z obsługą kasy fiskalnej/dotykowej
-rozliczenie kasetki po dniu pracy
- przyjmowanie bonów towarowych

Wymagania:
- aktualna książeczka sanitarno epidemiologiczna
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
-dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (w tym weekendy)

Oferujemy:
-umowa cywilnoprawna z pełnym ZUSEM
- stawka godzinowa 16,44zł/h
- wynagrodzenie w formie tygodniowej, bądź miesięcznej do 15tego (decyzja podczas nawiązywania współpracy)
- możliwośc dopasowania godzin pracy
- praca w godz. 6-21 (zmiany po 8 godzin)
- praca od zaraz