Pracownik działu produkcji

DREXIA

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

DREXIA jest łódzkim przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją i sprzedażą czytników kart RFID. Pomimo krótkiej obecności na rynku (rok zał. 2015) firma szybko umacnia swoją pozycję na rynku producentów szeroko pojętych systemów kontroli dostępu - zarówno na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym.

Obecnie poszukujemy pracowników do działu produkcji. Praca ta, polegająca na składaniu wyrobów gotowych z dostępnych półproduktów, obejmuje takie czynności jak lutowanie precyzyjne, obróbka przewodów (skórowanie, cynowanie, etc.), pakowanie i oznaczanie przygotowanych produktów, itp.

Wymagamy:

  • Rozwiniętych zdolności manualnych;
  • Skupienia, zwracania uwagi na detale;
  • Umiejętności organizowania sobie pracy;
  • Sumienności i odpowiedzialnego podejścia do stanowiska;
  • Znajomość zagadnień związanych z elektroniką

Wymagania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Praca w systemie jednozmianowym (godz. 7-15);
  • Możliwość wykazania się własną wiedzą i umiejętnościami

Praca od grudnia 2018

Prezentacja firmy

DREXIA jest łódzkim przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji