Pracownik działu obsługi zakładu

MasterHR

Szczecin, zachodniopomorskie

MasterHR

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Realizacja zakupów (materiały, urządzenia biurowe, meble),
  • Obsługa ubezpieczeń w zakresie likwidacji szkód,
  • Zapewnienie ubezpieczeń pojazdów i budynków,
  • Nadzór nad utrzymaniem stanu technicznego obiektów (zgłaszanie awarii do konserwatora).

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań i wyznaczania priorytetów,
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie z dojrzałą kulturą organizacyjną,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00,
  • Adekwatne narzędzia pracy, m.in. telefon służbowy, samochód służbowy do dyspozycji w godzinach pracy,
  • Prywatna opieka medyczna i karta multisport,
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, pożyczki na remont i zakup mieszkania, bony na święta, imprezy integracyjne),
  • Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty i awanse w strukturach Firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.