Korff Isolmatic Sp. z o.o.

Pracownik działu montażu

Od: Korff Isolmatic Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wojnarowice (ok. Sobótka, Świdnica, Bielany Wrocławskie, Wrocław)

KORFF ISOLMATIC jest firmą produkcyjną o ugruntowanej pozycji w branży izolacji technicznych, z siedzibą w Wojnarowicach – z dogodnym dojazdem z Sobótki, Świdnicy czy południowych okolic Wrocławia (ok. 20 minut).

Aktualnie poszukujemy pracowników do montażu prostych elementów z tworzyw sztucznych. Mile widziane kobiety w każdym wieku, posiadające zdolności do prac manualnych czy ręcznego montażu prostych elementów zgodnie z instrukcją. Doświadczenie - nie jest warunkiem do pracy na w/w stanowisku – wszystkiego Cię nauczymy!

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • montaż elementów zgodnie z instrukcją
  • naklejanie stosownych etykiet i pakowanie gotowego wyrobu w kartony
  • kontrola poprawności montażu i inne, proste prace manualne – cięcie, klejenie

WYMAGANIA:

  • zdolności manualne
  • dokładność i spostrzegawczość
  • chęć nauki i motywacja do pracy

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku)
  • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki (premie frekwencyjne, efektywnościowe, uznaniowe)
  • bogaty, ciągle rozszerzany pakiet świadczeń socjalnych (bony, karty LunchPass, dofinansowanie do podręczników szkolnych, spotkania integracyjne)
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranych zespołach
  • opiekę i wsparcie lidera grupy montażowej

Miejsce pracy: Wojnarowice / okolice: Sobótka, Świdnica, Bielany Wrocławskie, Wrocław
Numer referencyjny: KIM/2018/PDM

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania bezpośrednio poprzez portal.