Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • obsługiwanie Klientów sklepu na dziale mięso-wędliny
  • obsługa lady wędliniarskiej
  • obsługa krajalnicy
  • sprawdzanie świeżości oferowanego towaru.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy na II zmiany w godz. 6-22
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • pełnoletniości.

Mamy do zaoferowania:

  • bardzo atrakcyjną stawkę godzinową:
    20,85 zł brutto/h-dla osób uczących się/studiujących,
    18,54 zł brutto/h-dla osób nieuczących się
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie