Pracownik działu logistyki

AB Midden Nederland

Netherlands, Katwijk, zagranica

Opis stanowiska pracy

Gdzie będziesz pracować Jako wszechstronny pracownik dołączysz do firmy specjalizującej się w produkcji i sprzedaży podłoży. Firma posiada ponad 115-letnie doświadczenie i wiedzę rynkową w dziedzinie podłoży, badań i innowacji. Wraz ze swoimi hodowcami i kultywatorami chcą bezpośrednio korzystać z innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań, które zapewniają coraz lepsze wyniki.

# Praca na jedną zmianę Co będziesz robić Jako wszechstronny pracownik, Twoim głównym zadaniem jest przygotowywanie zamówień składanych przez klientów telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej. Robisz to głównie za pomocą wózka widłowego lub EPT. Oprócz kompletowania zamówień, będziesz również zajęty:

# Przygotowywaniem zamówień do transportu
# Załadunkiem lub rozładunkiem ciężarówek
# Wykonywaniem dodatkowych prac magazynowych. Czego od Ciebie oczekujemy # Dobra znajomość języka angielskiego
# Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
# Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe
# Gotowość pracy na jedną zmianę
# Umiejętność pracy w zespole Co oferujemy # Bezpłatny transport do pracy (samochodem lub rowerem)
# Cotygodniowe wypłaty
# Ubezpieczenie zdrowotne w cenie €34,78 tygodniowo
# Zakwaterowanie firmowe zgodne z certyfikatem SNF w cenie €99,50 tygodniowo (poje dwuosobowe)
# Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego
# Opiekę koordynatora
# Dostęp do portalu pracowniczego (który zawiera Twoje umowy, dokumenty, paski wypłat, roczne zestawienia zarobków, itp.)
# Zapewnimy odpowiednią odzież obuwie ochronne i odzież, jeśli wymaga tego Twoje stanowisko Co teraz? Zainteresowała Cię ta oferta? Nie czekaj dłużej i aplikację już teraz. Masz pytania zadzwoń do mnie pod numer telefonu +31643150341. Do usłyszenia!
Nie pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na pracę na terenie Holandii.

Wymagania

# Dobra znajomość języka angielskiego
# Umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Jesteśmy AB Midden Nederland. Twój zaangażowany i wiarygodny pracodawca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców