Pracownik działu księgowości

LeasingTeam Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 0013806
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego,
  • Praca z dokumentami księgowymi,
  • Odpowiadanie na zapytania pracowników z innych jednostek organizacyjnych,
  • Przeprowadzanie rozliczeń wg określonych schematów,
  • Archiwizacja danych i dokumentacji.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub shared service center,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne lub w trakcie studiów,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2;
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność.

Oferta:

  • Praca dla jednego z największych Banków w kraju,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Przyjazna atmosfera pracy,
  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.