Pracownik działu konfekcji

Gi Group Poland S.A.

Ozorków, Zgierz, łódzkie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Ozorków, Zgierz

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ozorków

Zakres obowiązków:
• obsługa maszyn i urządzeń do cięcia i obróbki pianki poliuretanowej
• praca z dokumentami produkcyjnymi
• prace pomocnicze na produkcji
• inne proste operacje produkcyjne

Czego oczekujemy?
• zaangażowania i dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym lub docelowo trzyzmianowym
• motywacji i zaangażowania do pracy
• wykształcenia min. średniego (mile widziane techniczne)
• gotowości do dalszego kształcenia i pozyskiwania nowych uprawnień i umiejętności.
• uprawnienia UDT (IIS) na obsługę suwnic i wciągników jako opcja - mile widziane

Co oferujemy?
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
• zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
• wdrożenie w początkowym etapie zatrudnienia
• poszerzenie kwalifikacji zawodowych
• możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych, NNW oraz karty MULTISPORT

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. działająca pod marką Gi Group z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[at]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.