Pracownik działu handlowego - specjalista ds. e-commerce

Metrex

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś kreatywny? ... jesteś pozytywnie nastawiony do realizacji celów sprzedażowych? ...potrafisz przeprowadzić analizę potrzeb klientów na dany produkt oraz określić jego kluczowe czynniki decyzji zakupowych? ...
Dołącz do naszego zespołu juz dziś ;-)

Zakres obowiązków:

- wprowadzanie artykułów do sprzedaży internetowej na Allegro
- optymalizacja treści na stronach z uwzględnieniem UX i SEO
- dbanie o atrakcyjny i spójny wygląd oferty na stronie internetowej
- bieżąca współpraca z działami wewnętrznymi w firmie

Czego oczekujemy od Ciebie:

- znajomości platform sprzedażowo-integracyjnych e-commerce, sposoby ich funkcjonowania i możliwości ich integracji z systemami zewnętrznymi
- znajomości HTML/CSS na poziomie umożliwiającym wprowadzanie zmian w opisach
- doświadczenia w pracy dla e-commerce
- analitycznego myślenia i samodzielności w realizacji powierzonych obowiązków
- rzetelności, skrupulatności i dobrej organizacji pracy
- umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

- znajomości programu Symfonia lub podobne
- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- motywacyjny system wynagrodzeń
- przyjazną atmosferę pracy

Miejsce pracy:
Poznań - Grunwald
Bardzo dogodny dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

www.metrex.com.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia od sprzedaży, jakości prowadzenia kont i sklepów
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce