Pracownik ds. zakupów w dziale technicznym

EuropaJOB Sp. z o.o.

Torgau, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

 EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, , w związku z dynamicznym rozwojem projektu  poszukuje   osób chętnych do pracy na stanowisku:

 Rozpoczęcie pracy od zaraz

 Miejsce Pracy:   miasto Torgau (okolice Lipska, ok. 150 km od polskiej granicy), Saksonia, Niemcy

 Opis stanowiska:
• zakup materiałów  i usług dla działów  produkcyjnych
  •   kontakt z dostawcami  i działem zakupów oraz nadzór nad przekazywaniem informacji między działami
• pozyskiwanie nowych ofert, przygotowywanie ofert oraz negocjacje   cenowe

 •   planowanie rocznego zapotrz działami specjalistycznymi  oraz zawieranie umów
 •  wspieranie kierownika działu w optymalizacji procesów zakupowych
 Oferujemy:
 •  stabilną pracę w renomowanej międzynarodowej firmie w ok. Lipska   na pełny etat oraz - możliwość dalszego rozwoju w firmie
• pracę na 3 zmiany (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  wynagrodzenie składające się z  oraz dodatków
- terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe

- możliwość otrzymywania pasków wypłat każdego miesiąca,

zwrot kosztów  za badania lekarskie  oraz kartę EKUZ

zakwaterowanie oddalone od 4- 6 km od miejsca pracy
 • opiekę polskiego koordynatora w miejscu pracy oraz  opiekę polskiego Rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV  na meil    z dopiskiem " Pracownik ds. zakupów w dziale technicznym ,,

Wymagania

• wykształcenie techniczne
 •   doświadczenie w zakresie zakupów operacyjnych
• umiejętności organizacyjne i negocjacyjne  oraz asertywność

 •    dobrą znajomością MS Office i doświadczeniem w obsłudze systemów ERP.
 •  Pożądana jest również  znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca