Pracownik ds. wykładania towaru

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

Miejsce pracy: Szczecin, ul. Santocka
Praca dorywcza od zaraz!

Zadania:

  • Wypakowywanie towaru, sprawdzanie zabezpieczeń
  • Segregowanie i etykietowanie paczek
  Wymagania:
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin (8.00-16.00) na okres około 7-8 dni – praca dorywcza
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do soboty
  • Chęć do pracy, zaangażowanie
  Oferta:
  • Zatrudnienie od zaraz na okres około 7-8 dni – sprawna rekrutacja
  • Praca jednozmianowa w godzinach 8.00-16.00
  • Umowa-zlecenie (30 zł brutto/h)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy