Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie zespołu sprzedażowego
  • Obsługa posprzedażowa partnerów biznesowych
  • Przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych (Klient detaliczny)
  • Wsparcie administracyjne jednostek terenowych
  • Bezpośrednia obsługa klienta w tym sprzedaż własna ubezpieczeń

Wymagania

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza na temat ubezpieczeń majątkowych
  • Wykształcenie wyższe lub minimum średnie
  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość rynku ubezpieczeń oraz doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy z pośrednikami ubezpieczeniowymi
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz współpracy w zespole

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku.... Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
3 msc
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Obsługa klienta , Praca Ubezpieczenia , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie