Pracownik ds. wsparcia sprzedaży w branży modowej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Oferta:

  • Zatrudnienie dodatkowe, dorywcze w ramach umowy-zlecenia
  • Możliwość pracy dla firmy z branży modowej
  • Praca w Centrum Handlowym Silesia City Center
  • Miła atmosfera pracy
  • Wynagrodzenie 17,00 zł brutto/godz.

Wymagania:

  • Zainteresowanie branżą modową
  • Uśmiech
  • Otwartość, komunikatywność, nastawienie na klienta
  • Wysoka kultura osobista

Zadania:

  • Pomoc w obsłudze klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Wsparcie sprzedawców w bieżących zadaniach
  • Przygotowanie ekspozycji
  • Układanie towaru (odzież)
  • Przygotowanie towaru do sprzedaży

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy