PRACOWNIK DS. WSPARCIA ADMINISTRACYJNEGO W HR

ŁÓDŹ, łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

W związku z dynamicznym rozwojem Gi Group obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie administracyjne w procesach HR
  • Wydawanie dokumentów pracownikom oraz ich weryfikacja
  • Wsparcie w aktualizacjach ewidencji czasu pracy
  • Dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów
  • Budowanie trwałych relacji z Klientem

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy – około 40h w miesiącu
  • Obsługi MS Office
  • Wysokiej motywacji do pracy
  • Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie
  • możliwość pracy w Centrum Łodzi
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie zespołu
  • pakiet szkoleń wprowadzających

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca HR / Kadry / Rekrutacja