Pracownik ds. Weryfikacji Danych - Katowice

ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres czynności:

  • weryfikacja i kontrla danych w systemie informatycznym,
  • wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu operatora energetycznego,
  • pozostałe prace administracyjne obejmujące powyższy obszar.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • bardzo dobra obsługa komputera,
  • warunek konieczny - dobra znajomość excel,
  • mile widziane bezwzrokowe pisanie na klawiaturze komputerowej,
  • dokładność, rzetelność, umiejętność skupienia się na powierzonych czynnościach,
  • umiejętność pracy w dużej grupie w tzw. Open Space,
  • umiejętność dostosowywania do nowych warunków pracy,

Oferujemy:

  • szybkie zlecenie i możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy,
  • zdobycie nowego doświadczenia w pracy z systemami informatycznymi,
  • pracę w dużej korporacyjnej firmie,
  • kontynuację współpracy w przypadku przedłużenia projektu.
Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z zaznaczeniem numeru referencyjnego.
W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli ZGODNIE z poniższą treścią:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk, z siedzibą przy ul. Szafirowej 49/4, 44-12 Gliwice, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.
Certyfikat agencji zatrudnienia nr 10301

Prezentacja firmy

Firma "ZoltOs.pl” Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy działa ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Biuro / Dokumentacja