Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/6128

Obowiązki:

Zakres obowiązków, w szczególności:
1) prowadzenie spraw rejestrowych Szpitala;
2) udział w opracowywaniu i weryfikacji wewnętrznych aktów prawnych;
3) ogłaszanie i prowadzenie postępowań konkursowych na udzielanie świadczeń zdrowotnych;
4) prowadzenie pełnej dokumentacji postępowań.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa komputera

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Oczekiwania wobec kandydata/ kandydatki: 1) wykształcenie wyższe; 2) praktyczna znajomość zagadnień administracyjno-organizacyjnych; 3) doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziana praca w ochronie zdrowia; 4) obsługa komputera i urządzeń biurowych. Umiejętności i kompetencje: 1) samodzielność, rzetelność i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy; 2) umiejętność analitycznego i logicznego myślenia; 3) dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy: Seminaryjna 1, 85-326 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: 1) CV i list motywacyjny; 2) oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby postępowania związanego z rekrutacją o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz. 1000). Termin i miejsce złożenia dokumentów: Wymagane dokumenty należy przesłać na adres mailowy: org@kpcp.pl w terminie do 03.12.2018 r. Uprzejmie informuję, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy