Pracownik ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

A&J Partners Sp. z o.o.

Bytom (Centrum miasta), śląskie

Od: A&J Partners Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bytom (Centrum miasta)

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do biura w Centrum Bytomia osoby na stanowisko:

Opis stanowiska / Zakres obowiązków:

  • Zadaniem pracownika ds. obsługi klienta jest przyjmowanie zamówień od klientów w języku niemieckim.
  • Obsługiwanie korespondencji mailowej i zapytań telefonicznych od klientów niemieckojęzycznych.
  • Zapewnianie dynamicznej pracy działu poprzez kreatywne rozwiązywanie problemów.
  • Prawidłowe uzupełnianie danych w wewnętrznej bazie dla usprawnienia pracy działu.
  • Wsparcie telefonicznej koordynacji pracowników przebywających za granicą.
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym.
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność określania priorytetów.
  • Dokładność w wykonywaniu zadań i umiejętności nawiązywania dobrych relacji.
  • Praktyczna znajomość narzędzi MS Office.

Gwarantujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość długofalowej współpracy.
  • Podnoszenie kwalifikacji przez udział w szkoleniach, kursach.
  • Rozwój zawodowy poprzez wykorzystywanie języka niemieckiego w codziennej pracy.
  • Elastyczne godziny pracy między 8:00-16:00 / 10:00-18:00, w nowoczesnym biurze w Centrum miasta.
  • Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku).
  • Świetną atmosferę w pracy z ciekawymi, pozytywnymi ludźmi.

APLIKOWANIE:

Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą za pomoca opcji "Aplikuj"