Pracownik ds. magazynowych i logistycznych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport)
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • System płatnych poleceń

Wymagania:

  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Gotowość do pracy w godzinach nocnych

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek przesyłek - zróżnicowany asortyment
  • Weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia
  • Dbanie o powierzony sprzęt firmowy: urządzenia, maszyny
  • Obsługa wózka widłowego - dla osób z uprawnieniami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials